07
gru

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

Czwartek – 4 grudnia… Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni    w roku. W naszym przedszkolu już od samego rana dzieciaki z niecierpliwością nasłuchiwały dzwonka Świętego Mikołaja. Oczekiwany, wyjątkowy Gość               z pomocą Pani Dyrektor przywędrował do naszego przedszkola. Pani Dyrektor wskazała Mu miejsce najgrzeczniejszych dzieci w szkole. Św. Mikołaj swoją wizytę rozpoczął od obejrzenia inscenizacji jasełkowej pt. „Idą, idą Święta Mikołaju” przygotowanej specjalnie w tym dniu dla Niego przez dzieci. Wszystkie przedszkolaki bardzo mocno przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność lub obawę – jednak trwało to tylko chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów. Św. Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja. Na zakończenie spotkania, dzieci podarowały Mikołajowi serduszko „szczerozłote”, gdyby za rok miał wrócić ochotę.

– dziękujemy-

https://drive.google.com/drive/folders/1ct3N7rEXJab2aZfxHt4Yx2FgqauTWrmy?usp=sharing