Archiwa z czerwiec, 2015

27
cze

Udanych bezpiecznych wakacji ;)

Dnia 26 czerwca cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2014/15. Rozpoczęliśmy ten dzień mszą świętą w kościele parafialnym, następnie już w szkole po przywitaniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego, nastąpiło przejęcie sztandaru pod opiekę przez uczniów klasy V. Klasa VI przygotowała bardzo ciekawą z przymrużniem oka, a momentami wzruszjącą prezentację, podczas której wspominali ich siedmioletni pobyt w naszej placówce.

Więcej...

Ruszajcie w waszą drogę. Nie możemy was zatrzymać. Zachowajcie w swej pamięci chwile miło spędzone z nami. Nasza szkoła pozostaje dla was otwarta. Życzymy wam powodzenia, w dalszej nauce i wszelkich poczynaniach. Na pożegnanie powiemy wam jeszcze: Każdy kowalem swego losu głosi stara maksyma. Stajecie u progu dorosłości, to sprawdzać się zaczyna. Nie zmarnuj swojej szansy, nie zmarnuj swego życia, nie będziesz miał powrotu i czas się nie zatrzyma. Wszystkiego dobrego w nowej szkole   🙂

Więcej...
25
cze

Rajd Szlakami Konfederacji Tatrzańskiej

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli- tak jak co roku- w Rajdzie Szlakami Konfederacji Tatrzańskiej. Tym razem rajd miał nieco inny program. Rozpoczęła go Droga Krzyżowa prowadząca z Bogdanówki do przysiółka Łazy. Póżniej uczestnicy rajdu przeszli żółtym szlakiem na Polanę (Więciórka), gdzie odbyła się uroczystość poświęcona pamięci rodziny Słoninów, która ukrywała w czasie wojny członków Konfederacji Tatrzańskiej.

Więcej...
23
cze

Konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY Moje Bezpieczne Wakacje 2015  (Nie)znane atrakcje mojego regionu – promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu

Więcej...
09
cze

Wizyta Ks. Biskupa Jana Zająca

„Czcigodny Księże Biskupie – nasza modlitwa i szczere” Bóg zapłać” To wyraz naszej wdzięczności i podziękowanie za dar Twojej obecności wśród nas.” Tymi słowami uczniowie naszej szkoły powitali  zacnego gościa, Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Jana Zająca, który odwiedził naszą placówkę w poniedziałek 8 czerwca. Klasa szósta przygotowała montaż słowno-  muzyczny, w którym przybliżyli postać Ojca Piotra Palucha Patrona naszej szkoły, jak również  starali się pokazać, że wychowanie w naszej  placówce jest realizowane zgodnie z chrześcijańskimi zasadami.  

Więcej...
03
cze

Ogłoszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skomielnej Czarnej zaprasza dzieci przedszkolne urodzone w 2010 roku wraz z rodzicami na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2015 r. o godz 11.30. W ramach spotkania przewidziany jest występ grupy teatralnej, zabawy integracyjne, spotkanie z wychowawcą.

Więcej...
02
cze

Piknik Rodzinny – wspaniałe spotkanie

W piękne niedzielne popołudnie 31 maja spotkaliśmy się na placu szkolnym na dziewiątym już Pikniku Rodzinnym. Święto Rodziny to wyjątkowa okazja do wspólnego uczczenia Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Dnia Taty. Główną intencją imprezy jak zawsze było promowanie wartości rodzinnych integracja miejscowej społeczności oraz wspólnie spędzony czas na radosnej zabawie. Ta niezwykle ciepła impreza jak co roku obfitowała w występy dzieci, konkursy rodzinne, dmuchane zjeżdżalnie oraz słodki poczęstunek i inne atrakcje, przyciągnęła wielu gości, rodziny, sympatyków i przyjaciół szkoły.

Więcej...