Archiwa z luty, 2015

16
lut

Harcerska Nibylandia

Nibylandia to kraina Piotrusia Pana, pełna magii, przyjemności, wyobraźni oraz marzeń. Dnia 6 i 7 lutego nasza szkoła stała się takim miejscem dla Drużyny Harcerskiej Obieżyświat pod opieką założycielki (Druhny) pani Bogusławy Słoniny. Najstarsi harcerze i harcerki (absolwenci naszej szkoły) przewodzili swoim młodszym kolegom i koleżankom podczas licznych zabaw i wgłębiali ich w tajniki harcerstwa. Dla młodszego pokolenia harcerzy była to wspaniała okazja, aby zobaczyć i poczuć atmosferę prawdziwego braterstwa.

Więcej...
16
lut

W karnawale!

W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma! 11.02.2015. – Ta data pozostanie w naszych wspomnieniach na długo! Cała nasza szkolna rodzina uczestniczyła w szkolnym Balu Karnawałowym. Wszyscy uczniowie a nawet nauczyciele bardzo się starali, aby pokazać się w tym dniu w wyjątkowym przebraniu. Były księżniczki, biedronki, policjanci a nawet kucharz, mim oraz krakowski lajkonik!

Więcej...
09
lut

Informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice Serdecznie zapraszam na zebranie dotyczące informacji o śródrocznych wynikach uczniów, które odbędzie się 11 lutego 2015./środa/o  godz. 15.30. W tym dniu w godz. od 16.00 do ok. 18.00, w  sali nr 14,  odbędzie się bezpłatne szkolenie dla rodziców w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.  Zajęcia przeprowadzą Certyfikowani Instruktorzy z użyciem fantomów i defibrylatora. Z uwagi na ważność zagadnień  związanych z umiejętnością prawidłowego zachowania się w sytuacjach związanych z udzielaniem pierwszej pomocy zachęcam do udziału w szkoleniu. Uprzejmie proszę o  [ Read More ]

Więcej...
03
lut

Turniej Piłki Siatkowej

W czwartek 29 stycznia mieliśmy przyjemność zorganizowania w naszej szkole  Gminnego  Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło 90 zawodników ze wszystkich szkół naszej gminy, którzy przybyli pod opieką swoich nauczycieli i walczyli o puchar Dyrektora Szkoły. Chcieliśmy aby turniej, który został zorganizowany w naszej szkole był spotkaniem rywalizujących ze sobą  na wysokim poziomie drużyn, ale w atmosferze dobrej zabawy i tak niewątpliwie było podczas tych zawodów. Serdeczne podziękowania składamy Panu Ryszardowi Kumali  za zorganizowanie turnieju.

Więcej...