Archiwa z styczeń, 2014

31
sty

Ferie zimowe 2014

 Rozpoczęliśmy ferie zimowe, czas wolny od obowiązków szkolnych warto wykorzystać na odpoczynek i rozrywkę , co pomoże  nam naładować akumulatorki  przed powrotem do szkoły i pracy w drugim semestrze. Aby miło i bezpiecznie spędzić tegoroczne ferie zastosujcie przepis: Wrzuć do garnka rozsądku troszeczkę, a już nie wejdziesz na zamarzniętą rzeczkę. Gdy wyobraźni trzy łyżki odliczysz, ominiesz górki w pobliżu ulicy. Dodając kubek rozwagi i miodu, nie przypniesz sanek do samochodu! Wszystko przyprawisz szczyptą uwagi, a nie rzucisz śnieżką w twarz  [ Read More ]

Więcej...
27
sty

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie, na które licznie  przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i Babcie licznie przybyli na uroczystość. Dzieci 5 i 6 letnie przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły, rapowały i recytowały wiersze.

Więcej...
26
sty

Wycieczka do Zakopanego

Dnia 17 stycznia 2014 roku 29 uczniów naszej szkoły w towarzystwie rodziców, kolegów z Bogdanówki pod duchowym przewodnictwem brata Marka Chmielewskiego i kierownictwem pana Ryszarda Kumali wzięło udział w wycieczce do Zakopanego. Po przybyciu na miejsce zwiedzaliśmy stary kościółek zakopiański oraz zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku (m.in. grób Stanisława Marusarza patrona Wielkiej Krokwi).

Więcej...