Archiwa z grudzień, 2013

20
gru

BOŻE NARODZENIE 2013

„Spotkajmy się przy stole, podzielmy się sercami, Z tymi, którzy są teraz i co byli z nami. Bo Bóg rozdaje miłość, wszystkim, bez wyjątku, Zesłaną na ziemię w małym Dzieciątku.” Tajemnica Bożego Narodzenia niech wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością, a blaskiem swym niech oświeca wszystkie dni nadchodzącego roku. Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Szkoły, a także Nauczycielom,   Pracownikom, Uczniom i ich   Rodzinom serdeczne życzenia składa Dyrektor Szkoły Ewa Lis

Więcej...
20
gru

Jasełka

Ten szczególny czas poprzedzający Boże Narodzenie zawsze wprowadza nas w miłą atmosferę i świąteczny nastrój radości, spokoju i nadziei. Co roku też uczniowie naszej szkoły przypominają nam tę piękną i zawsze wzruszającą historię sprzed już ponad 2000 lat, historię Narodzenia Pana Jezusa w Szkolnych Jasełkach. W tym roku klasa VI wraz z wychowawcą Panem Ryszardem Jankosiem przygotowała piękne przedstawienie „Narodziła nam się nadzieja i miłość”, uczniowie klasy II i V pod kierownictwem Pana Krzysztofa Lesniaka wyśpiewali piękne kolędy i pastorałki.  [ Read More ]

Więcej...
20
gru

GRUDNIOWE KONKURSY

Grudzień w naszej szkole obfitował w konkursy  świąteczne, choć nie tylko. Odbył się Szkolny i Gminny  konkurs na Choinkę Bożonarodzeniową oraz Aniołka Świątecznego, braliśmy udział w Gminnym Konkursie wiedzy o Ziemi Tokarskiej. Odbyły się dwa konkursy z języka angielskiego: Wiedzy o Australii oraz dla klas młodszych na wykonanie świątecznego obrazkowego słowniczka polsko – angielskiego, a także najbardziej zadbaną  salę lekcyjną. Bardzo serdecznie dziękujemy wielu uczniom naszej szkoły którzy brali udział w tych konkursach, gratulujemy zwycięzcom.

Więcej...
10
gru

Mikołajki

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku 6 grudnia przywitaliśmy radośnie Świętego Mikołaja. Odwiedził On nas w asyście dwóch aniołków i oczywiście z workiem pełnym prezentów, którymi obdarowywał wszystkie grzeczne dzieci.

Więcej...
03
gru

Andrzejki

29 listopada w czwartek w naszej szkole odbyły się andrzejkowe wróżby, zabawy, konkursy i tańce. W tym dniu uczniowie z klasy trzeciej oraz z samorządu uczniowskiego zadbali o magiczny nastrój,  na ten moment przeobrazili się we wróżki i czarodziejów. Te niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart,wróżyły również z magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia, kolorów.

Więcej...