Archiwa z październik, 2013

25
paź

Akademia ku czci Jana Pawła II

We wtorek 22 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia ku czci Błogosławionego Jana Pawła II. W naszej szkole są kultywowane wartości chrześcijańskie, dlatego  mogliśmy wziąć udział w tej uroczystości i oddać hołd Janowi Pawłowi II –  wielkiemu Rodakowi.  Klasa IV pod opieką wychowawcy     p. Bogusławy Słoniny przygotowała montaż słowno – muzyczny w czasie którego w ciekawy i dowcipny sposób przybliżyła nam  postać  Wielkiego Polaka.

Więcej...
20
paź

Dzień Edukacji Narodowej

„Za trud, za serce, za uśmiech, za dobre rady, za przekazywaną wiedzę” 14 października to bardzo ważna data we wszystkich polskich szkołach. W tym dniu obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole było to święto zarówno nauczycieli jak i uczniów.

Więcej...
16
paź

Małopolskie Igrzyska

Miło nam donieść, że nasze uczennice Natalia Misiura z klasy IV oraz Wiktoria Wojtasik z klasy V brały udział w  Finałach Małopolskich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w Indywidualnych  Biegach Przełajowych na dystansie 1000 metrów.  Natalia  zajęła wysokie 7 miejsce  w województwie.  Dziewczyny jesteśmy  z Was dumni, życzymy Wam dalszych sukcesów.

Więcej...
07
paź

Ślubowanie

„Uczniem być to ważna sprawa!” Pod takim hasłem 2 października 2013r. uczniowie klasy I w obecności rodziców, Wójta Gminy Tokarnia, Pani Dyrektor, nauczycieli, pracowników oraz uczniów naszej szkoły zostali przyjęci do społeczności szkolnej.

Więcej...