01
lut

KOCHAMY WAS DZIADKOWIE

Święto Babci i dziadka – to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Dziadków. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego Dzień ten obchodziliśmy w naszym oddziale bardzo uroczyście. Przedszkolaki zaprezentowały przygotowany program, na który złożyły się: taniec, wiersze i piosenki, płynące z małych, ale „gorących” serc.

Przedszkolaki w wierszach i piosenkach opowiadały o zaletach swoich najukochańszych babć i dziadków. Wyrażały także swoją miłość i wdzięczność dla ukochanych osób. Mali aktorzy z przejęciem prezentowali przygotowany program.

            W tym dniu z uwagi na epidemię, dzieci występowały bez udziału widowni- bez dziadków. Jednak całe przedstawienie zostało nagrane i dziadkowie będą mogli nie raz odtworzyć i wspomnieć te miłe chwile wraz ze swoimi wnukami.

            Kochanym Babciom i drogim Dziadkom, jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków. 🙂

Zapraszamy do obejrzenia relacji:

https://liblink.pl/p52JX4xsKg

M.Filipek