Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć:
dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego
(Papież Franciszek).

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ogromnie wdzięczni Rodzicom za tak chętne i liczne włączanie się w niesienie pomoc innym na terenie Naszej Szkoły. W tym wyjątkowym przedświątecznym czasie, czasie adwentu – kiedy przygotowujemy nasze serca na nadejście Bożej Dzieciny, Nasza Społeczność Szkolna wykazała się wielką empatią i chęcią niesienia pomocy innym. Nasi najmłodsi wychowankowie, pod czujnym okiem Pani Justyny Leśniak włączyli się w akcję „Wylosuj Anioła” prowadzonej przez fundację działającą na rzecz dzieci chorych na nowotwory „Gdy Liczy Się Czas”. Uczniowie w trakcie zajęć świetlicowych przygotowywali kartki świąteczne oraz pisali życzenia i miłe wiadomości do chorych dzieci. Starszej młodzieży również przypadł pomysł do gustu i z wielkim entuzjazmem włączyli się na lekcjach wychowawczych do organizowanej akcji. Pokazaliśmy, że nie jesteśmy obojętni na cierpienie naszych Kolegów i Koleżanek.
            Wielkim sukcesem okazała się również zbiórka dla dzieci z Małopolskiego Hospicjum w Krakowie. Zebraliśmy kilka kartonów najbardziej potrzebnych rzeczy. Miło było również zobaczyć radość i zaskoczenie (jak wiele darów przekazujemy) na twarzy Pana Pawła Hanusiaka, koordynatora zbiórki. 
Dziękujemy za Wasze serce! Pamiętajcie – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Galeria zdjęć z przeprowadzonych akcji:
https://photos.app.goo.gl/r53wvyF2c48zBiGW8

https://photos.app.goo.gl/uLGrVzrQzbGWCaHD6