17
Cze

XIII Piknik Rodzinny

Jaki dzień wesoły, jaki dzień radosny.

Wszystko dziś się śmieje, pachną kwiaty wiosny …

W piękną, słoneczną,  niedzielę 9 czerwca, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy z okazji XIII  Święta Rodziny w Skomielnej Czarnej.  Bogaty program festynu oraz wspomnienia corocznej imprezy sprawiło, że plac przy szkolnym boisku wypełnił się całymi rodzinami.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami,  darmowa atrakcja zamki dmuchane, malowanie twarzy i smaczne przekąski oraz przepyszne domowe ciasta.  Nowością na tegorocznym festynie był mecz siatkówki uczniowie kontra rodzice  – wygrana przypadła rodzicom. Kolejny raz gościliśmy i mogliśmy podziwiać występ Cheerleaderek z UKS Konik , które zachwyciły  nas swoim występem, a umiejętnościami  gimnastycznymi,  zwinnością i sprawnością zachęcały naszych uczniów do wstąpienia w ich szeregi.

Na scenie nie mogło zabraknąć  talentów uczniów z naszej szkoły  były  występy wokalne, teatralne i taneczne. Prowadzone były także zabawy ruchowe i konkursy dla dzieci, rodziców i rodzin. 

Nasze rodzinne święto zaszczycił swoją obecnością Pan Marek Kluska Wójt Gminy Tokarnia wraz z rodziną oraz Radni Gminy Pani Justyna Wojtasik, Pani Teresa Jopek oraz Pan Adam Kotoniak,  którym serdecznie dziękujemy za obecność i wsparcie.

Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Lis  oraz  nauczycielom, pracownikom i rodzicom za organizację święta, Pani Urszuli Rak za prowadzenie imprezy  oraz  wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

  

Więcej zdjęć: https://photos.google.com/share/AF1QipOC4LUhbYc7XeMOHOITwsjoX-XoRys_RYJ4CEYm-o6F9l1KJZH_VCJdEYLfjQbT2g?key=VlhFeWtDZkxHSGJBbFp5UDZhZnFQek9YUlBMMklB

Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili: