03
Mar

Bal karnawałowy

Idą, idą przebierańce

będą harce, będą tańce!

            Zgodnie z tradycją, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Zabawa trwała cały dzień! W środę, 27 lutego zabawę rozpoczęli nasi najmłodsi, przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III, następnie pałeczkę przejęli uczniowie klas IV-VIII i to oni zakończyli bal wieczorową porą.

    W balonowej scenerii, przy pięknej muzyce na żywo dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwa radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, zwierzątek, Spiderman`ów i czarodziejek.  Starsi uczniowie również wykazali się wielką pomysłowością w przebraniach, były księżniczki, harcerki,
pomalowane twarze, postacie z japońskiej mangi, hiphopowcy a nawet ożywione szkielety. Dziękujemy chłopakom z klasy VII za wspaniałą oprawę muzyczną i za opiekę nad sprzętem muzycznym.

    Wspaniała atmosfera sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez  Rodziców.  

Samorząd Szkolny