Archiwa z Styczeń, 2020

10
Sty

Zapraszamy na wspólne kolędowanie

Dyrektor, nauczyciele i uczniowie klasy VII i VI A serdecznie zapraszają uczniów,  rodziców i przyjaciół szkoły na jasełka pt: „Czwarty Mędrzec”  oraz wspólne kolędowanie w budynku szkoły w niedzielę 12 stycznia o godz 15.00.   

Więcej...
09
Sty

Jasełka „CZWARTY MĘDRZEC”

Uczniowie klasy VII wprowadzili całą społeczność szkolną w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia prezentując jasełka pt. „Czwarty Mędrzec”.  Była to opowieść o czwartym mędrcu Amiranie,  który również wyruszył do Betlejem aby pokłonić się Jezusowi. W drodze Amiran pomógł chorym i cierpiącym ludziom, wspomógł biedną dziewczynę. W wyprawie towarzyszyła mu papuga Kalija. Okazało się, że największym darem dla Jezusa, jesteśmy my sami. Dodatkowo było wspólne kolędowanie z klasą VIa oraz wyjątkowe życzenia dla wszystkich. Nie zabrakło również łamania się opłatkiem. Zobacz zdjęcia:  https://photos.app.goo.gl/eDNt3SwDUPfTiw6m9

Więcej...
08
Sty

Współpraca z Policją

6 września 2019r. w Szkole Podstawowej w Skomielnej Czarnej odbyło się spotkanie z Policjantem asp. Łukaszem Fornalikiem, którego uczestnikami były dzieci  z oddziału przedszkolnego oraz pierwszoklasiści. Policjant przybliżył dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu, szkole oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Poruszony został również temat jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne oraz innych.

Więcej...